5 דברים קריטיים שכדאי שתבדקו בביטוח נסיעות לחו"ל

לפני שאנחנו יוצאים את גבולות הארץ ונוסעים לחו"ל, ישנם לא מעט דברים שאנחנו צריכים לתכנן ולעשות. בין אם זה לגבי מסלול הנסיעה, בין אם זה לגבי טיסות, חדרי מלון, כרטיסים לתחבורה ציבורית ועוד.

בין היתר, אחד הדברים שאנחנו חייבים לבדוק זה מה כוללת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל ואז לקנות את הפוליסה הרלוונטית עבורנו. מוטב לא לצאת מהארץ ללא פוליסה, שכן זה עלול לגבות מאיתנו מחיר יקר אם אנחנו נידרש לפרוצדורות רפואיות.

במקום שאנחנו נשלם עליהן מכיסנו, נוכל לממש את הפוליסה ואז חברת הביטוח תשתתף בעלויות ואנחנו לא נצטרך לשלם את מלוא המחיר בעצמנו.

היום בשביל לבדוק מה כוללת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, עומדות לרשותנו אופציות שונות. אנחנו יכולים להיעזר בשורה ארוכה של אתרי אינטרנט המספקים לנו את כל החומר הרלוונטי בנושא, לעיתים אפילו במקום אחד, וכן אנחנו יכולים לפנות אל חברות או סוכנויות ביטוח בשביל לקבל מהן הצעות מחיר ואת הפוליסות עצמן, מה לבחון ולהשוות.

כשאנחנו בודקים מה כוללת פוליסה כזו, עלינו להקפיד ולשים לב לנקודות מסוימות, קריטיות, בשביל שנוכל בסופו של דבר, באמת להכריע בשאלה המהותית, איזו פוליסה יכול להתאים לנו יותר.

5 נקודות שאנחנו חייבים לשים לב אליהן

  1. גובה כיסוי ביטוחי – חשוב לבדוק באילו סכומים מדובר ומה גובה ההשתתפות העצמית. כך אנחנו נדע האם הפוליסה משתלמת לנו מבחינה כלכלית.
  2. מקרים בהם חברת הביטוח מספקת כיסויים –  אם קודם התייחסנו לסכום, כעת צריך להתייחס למקרים בהם נוכל לממש את הפוליסה וליהנות מהשתתפות של חברת הביטוח. ככל שהפוליסה תהיה יותר רחבה, כך היא תהיה יותר משתלמת.
  3. הטסה – יש לבדוק האם הפוליסה כוללת אופציות של הטסה לארץ או להיפך, הטסה של בני משפחה מדרגה ראשונה אלינו במידה וקרה משהו. כך אנחנו נדע אם יש לנו אפשרות לקבל טיפול בישראל או ליהנות מאפשרות שבני המשפחה ילוו אותנו בטיפול בחו"ל.
  4. כיסוי ביטוחי לפעילות מיוחדות ואקסטרים – יש לבחון האם הפוליסה כוללת התייחסות לפעילויות אקסטרים או פעילויות מיוחדות. ברוב המקרים, נצטרך לרכוש הרחבות בשביל זה, אך אפשר לבחון גם האם הפוליסה הכללית מתייחסת לכך בהיבטים מסוימים.
  5. הרחבות – יהיה נכון לבדוק באילו מקרים באופן כללי נצטרך לרכוש הרחבות, באיזה סכום ומה הן כוללות. יש מקרים בהם ניאלץ לעשות זאת בגלל היסטוריה רפואית שלנו.

איך רוכשים פוליסה בצורה נכונה?

מעבר לנקודות שציינו, בשביל לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל עלינו לבדוק היטב מה אנחנו צריכים, איזו פוליסה יכולה לשרת אותנו, בהתאם לאופי הטיול ובאופן כללי, בהתאם לצרכים שלנו, בשביל שנוכל ליהנות מפוליסה אטרקטיבית ואיכותית. כזו שתוכל לספק לנו גם את התנאים הטובים וגם כיסויים מתאימים מבחינה כלכלית וכן מבחינות אחרות.

קרדיט: אתר UNSPLASH

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
דררת קרמר
בעלי חיים
דררת הקרמר הישר מאסיה

אתם הולכים ברחוב ושומעים ציוצים, זה נשמע לכם מוזר אתם לא מכירים את הציוצים האלה. אתם מרימים את הראש למעלה, ואתם רואים להקה מדהימה בצבעים ירוקים מתעופפת למולכם. זה מה