יוגה למתחילים – חופשה היא הזדמנות מצויינת להתחיל לתרגל יוגה

בזמן חופשה, אנחנו רגילים לצאת מהשגרה, לשכוח כל מה שאנחנו עושים במהלך היום יום, ולעשות דברים שעושים לנו טוב, דברים שגורמים לנו נחת, ונותנים מרגוע לגוף ולנפש.

יש מי שבוחר בזמן חופשה לשכב מול הים ולא לעשות כלום, יש מי שבוחר לטייל במקומות שונים, בלי פלאפון ובלי להיות מחובר למייל של העבודה, ויש גם מי שבוחר ללמוד ולתרגל דברים חדשים.

אחת האופציות שעומדות לרשותנו, היא להירשם לחוגים שונים בעזרתם נוכל ללמוד ולתרגל דברים שלא הכרנו בעבר, ובאופן כזה לאט לאט נחדיר אותם אל תוך סדר היום שלנו.

בין אם זה לשם הנאה ובין אם זה לצרכים אחרים, למשל, על מנת לייצר סדר יום בריא יותר. כך גם נוכל להתנהל אחרת בשגרה היומיומית.

דוגמא טובה לכך, הם חוגי או סדנאות יוגה למתחילים. מדובר על חוגים אשר מועברים על ידי מרצים ומרצות שמתמחים ביוגה ובפרט מתמחים בעבודה עם אנשים שמעולם לא תרגלו יוגה או תרגלו בצורה מאוד מצומצמת.

כעת הם יוכלו לעזור להם, ללמד אותם לבצע תרגילים שונים, אותם יוכלו לעשות על בסיס יומיומי ולהתקדם לאט לאט בתחום.

לפני שנסביר למה משתלם להירשם לחוגים או סדנאות יוגה למתחילים בזמן חופשה, צריך לציין, לפני שבוחרים להירשם לחוג או סדנה מסוימת, רצוי לברר מי הם המרצים, כמה זמן נמשכת הסדנה או נמשך החוג, בכמה שעות שבועיות מדובר, וכן על איזו רמה של מתחילים מדובר. זאת על מנת לוודא שאנחנו אכן מתאימים לרמה זו.

מדוע משתלם להירשם לחוג או סדנה של מתחילים בחופשה?

כפי שציינו, בחופשה אנחנו נוהגים לצאת מהשגרה ולעשות דברים מעט אחרת, דברים שונים שעושים לנו טוב, משחררים אותנו ממתחים ולחצים, מאפשרים לנו להטעין את עצמנו מחדש לקראת המשך העבודה.

תרגילי יוגה באופן כללי מיועדים לשם כך. היא מספקים לנו אפשרות לתרגל כיצד לשמור על יציבות נכונה, תנועתיות, גמישות, וכיצד לתפעל את הגוף שלנו בצורה הרבה יותר נכונה ובריאה.

בימים רגילים, כשאנחנו עובדים או עסוקים בבית עם הילדים, יהיה לנו קשה להתחיל ולהשתלב בתחום זה. גם אם נרצה בכך, ייתכן ולא נמצא את הזמן הנכון להתחיל.

לעומת זאת, בזמן חופשה, יש לנו את הזמן הפנוי להתחיל בתרגול יוגה, ללמוד את הבסיס, ולאט לאט להיכנס ולהשתלב בתחום. סביר להניח, שעם סיום החופשה, אנחנו כבר נהיה עמוק בתוך העניין, כך שנפנה לעצמנו זמן בעתיד, על מנת להמשיך ולתרגל, להמשיך ולהתפתח.

בין אם זה בבוקר לפני העבודה, בערב אחרי העבודה או בשעות אחרות. ברגע שאנחנו נתחיל יהיה לנו הרבה יותר פשוט וקל להמשיך, אנחנו לא נרצה להפסיק. אין ספק שזו דרך נכונה ליהנות מהחופשה שלנו ולייצר בה משהו משמעותי עבורנו.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
דררת קרמר
בעלי חיים
דררת הקרמר הישר מאסיה

אתם הולכים ברחוב ושומעים ציוצים, זה נשמע לכם מוזר אתם לא מכירים את הציוצים האלה. אתם מרימים את הראש למעלה, ואתם רואים להקה מדהימה בצבעים ירוקים מתעופפת למולכם. זה מה

חופשה עם הכלב
בעלי חיים
מטיסים את הכלב שלכם איתכם לטיול

אז הגיע הזמן לחופשה השנתית שלכם, אבל מה עם עושים עם החבר הכי טוב שלנו – הכלב? אז בזמן שאנשים מוציאים מדעתם את האפשרות לטוס עם הכלב שלהם, נראה שהאופציה

משחקי כדורגל בחו״ל
ליגת האלופות עונת 2019/2020

הבמה הכי גדולה של הכדורגל יוצאת לדרך תודו שהתגעגעתם, תודו שגם אתם שמחים אומנם שמשחקי הליגות האירופאיות יצאו לדרך אך אתם משתוקקים לדבר האמיתי…אז הכינו את הצעיפים, את הבירות, את