מטיסים את הכלב שלכם איתכם לטיול

אז הגיע הזמן לחופשה השנתית שלכם, אבל מה עם עושים עם החבר הכי טוב שלנו – הכלב? אז בזמן שאנשים מוציאים מדעתם את האפשרות לטוס עם הכלב שלהם, נראה שהאופציה הזאת קיימת ובהחלט אפשרית כאשר יש חברות טיסה שמאפשרות טיסה עם הכלב שלכם, וגם מלונות שמאפשרים שהייה עם הכלב שלכם.

בשביל אנשים מסוימים לטוס עם החלב שלהם זוהי חובה. הם רוצים לקחת את החבר הכי טוב שלהם בשביל למקסם את ההנאה שלהם מהטיול. לטיסה עם הכלב יש יתרונות וחסרונות כמובן.. ובכתבה הבאה נדבר עליהם.

איך סוגרים טיסה עם בעל החיים שלכם?

קודם כל תצטרכו למצוא חברת תעופה שמאפשרת טיסה עם הכלב. אחת מהחברות האלו היא KLM, שזוהי באופן כללי חברה מאוד ידידותית ומתירנית. חברות כמו KLM בעצם מאפשרות לקחת איתכם ביחד את הכלב בכלוב טיסה מיוחד. כלוב זה שונה כמובן מכלוב אילוף לכלבים שאתם בטח מכירים. בדרך כלל ממקמים את הכלב שלכם בתא המטען של המטוס, אך הסירו דאגה מליבכם, לא מדובר באזור של תא המטען בו כל החפצים נמצאים, אלא בחלק מאורר ונעים יחסית לכלב שלכם. מצד שני, אם יש לכם כלב קטן מאוד, חלק מחברות התעופה מאפשרות לקחת את הכלב איתכם ביחד לחלל הנוסעים של המטוס – אך זה יעלה לכם לא מעט כסף.

מה צריך להכין לפני הטיסה?

לפני הטיסה תצטרכו לבקר אצל הוטרינר שלכם ולבצע שלל בדיקות. האם הכלב שלכם כשיר לטוס? האם הוא כשיר לחוות את חווית הטיסה? למעשה, כלבים מבוגרים למשל עלולים לסבול מחווית הטיסה – ואולי כדאי להמנע מלקחת אותם ביחד איתכם לטיול. בנוסף, כלבים עם חרדת נטישה יכולים לקחת את חווית הטיסה לא בקלות. הוטרינר שלכם יוכל לבדוק את חיית המחמד שלכם ולהמליץ לכם אם כדאי לכם לטוס איתה, או לא.

בנוסף, בהתאם למדינה שאליה אתם נוסעים, תצטרכו לחסן את הכלב שלכם לפי החוק באותה מדינה. הוטרינר ידאג לכל החיסונים שצריך וינפיק לכם אישור מיוחד שיאפשר לכם לקחת את הכלב שלכם ביחד איתכם.

מה עוד צריך לדעת לפני הטיסה?

כדאי להיות הרבה עם הכלב שלכם ולהרגיע אותו. בנוסף כדאי מאוד לפנק אותו באוכל, על מנת שלא יהיה רעב במהלך הטיסה (למרות שיסופק לו אוכל בתא המטען). ההמלצה היא להאכיל את הכלב כשעתיים, שלוש לפני הטיסה.

אנו מאחלים לכם טיסה נעימה עם החבר הטוב ביותר שלכם!

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
משחקי כדורגל בחו״ל
ליגת האלופות עונת 2019/2020

הבמה הכי גדולה של הכדורגל יוצאת לדרך תודו שהתגעגעתם, תודו שגם אתם שמחים אומנם שמשחקי הליגות האירופאיות יצאו לדרך אך אתם משתוקקים לדבר האמיתי…אז הכינו את הצעיפים, את הבירות, את